Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ivka z MasterChefa se nezdá: Vášnivá cukrářka miluje sladké, pyšní se ale fitness postavou

Iva je plná překvapení.
Zdroj: Archiv Iva Sarauerová
+ Dalších 10 fotografií
K těm výraznějším soutěžícím kulinářské show MasterChef Česko patří bezpochyby milovnice pečení a fitnesska Ivka. Ta už několikrát porotě svým kuchařským umem vytřela zrak. V soutěži patří rozhodně k těm dominantnějším účastníkům, jelikož si umí zjednat pořádek a většinou přesně ví, čeho chce dosáhnout. Cílevědomost se ale neprojevuje jen v kuchyni, Ivka totiž mimo jiné závodí na fitness soutěžích, kvůli kterým si musí na dlouhé měsíce odepřít své oblíbené sladké.

Ivka se kromě zahradnického designu věnuje i pečení dortů na zakázku. Jak je vidět z jejího profilu na Instagramu, příprava sladkých parádiček je opravdu její velkou vášní. Kdo by to byl řekl, že se tato vášnivá cukrařinka v minulosti snažila o tituly z fitness soutěží.

Síla ji poslala do dalších kol

I když momentálně není v přípravě, i tak se platinová blondýnka udržuje ve formě. Pravidelně cvičí a její tělo je pevné jako skála. Svou sílu mimo jiné také zúročila v jedné z prvních výzev v soutěži, kde měli účastníci za úkol ručně vyšlehat z bílků dokonalý sníh. Ivka tuto výzvu s přehledem vyhrála.

Mlsá zdravě

Kromě překrásných sladkých výtvorů, které si ale sama moc nevychutnává, se pyšní dvěma syny, kteří jí jsou neskutečně podobní. Právě její Hugo a Kvido jí v kuchyni občas pomáhají. Jelikož má Ivka ráda sladké, ale zároveň si udržuje postavu ve formě, připravuje si samé zdravé dobrůtky. Naposledy s kluky připravovala dietní Apple crumble, jehož přípravu odvysílala TV Nova v pořadu Jsme v tom s vámi.

Sympatická Ivka se v MasterChefovi probojovala do TOP 10 a rozhodně má na to, aby zaútočila na finále. Jak se jí bude dařit v příští výzvě, uvidí diváci už ve středu ve 20.20 na Nově.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy