Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ivka z MasterChefa schytala kudlu do zad od nejbližšího: Místo podpory rozvod

Ivka z MasterChefa schytala kudlu do zad od nejbližšího: Místo podpory rozvod
Zdroj: Iva Sarauerová archiv
+ Další 4 fotografie
masterchef
Iva Sarauerová patří mezi jedny z favoritů kulinářské show MasterChef a na první pohled je nepřehlédnutelná. Energická máma dvou synů, která navrhuje zahrady, miluje pečení a věnuje se fitness. Ivka působí jako pozitivní a optimistická duše, ale nebylo tomu tak vždy. Oblíbená soutěžící si prošla velmi náročným obdobím, ale nevzdává se. Redakci eXtra.cz mimo jiné prozradila, jak by naložila s případnou výhrou.

Iva Sarauerová je v soutěži MasterChef jedna z nejdominantnějších osobností, která moc dobře ví, co chce. Její smysl pro preciznost ji dostala až mezi hrstku nejlepších a někteří lidé jsou toho názoru, že oblíbená fitnesska má dobře našlápnuto na to celou soutěž vyhrát.

Krátkovlasá blondýnka se netají tím, že ze všeho nejraději dělá dorty a v tom by chtěla také do budoucna pokračovat. "Výhru bych investovala do výrobny, kde bych měla více prostoru dělat to, co miluji, tedy péct dorty. Můj největší sen v životě je však mít šťastnou a zdravou rodinu, milujícího partnera a holčičku," prozradila Ivka eXtra.cz.

Kromě pečení dortů je Ivka velmi zdatná i v přípravě ostatních pokrmů, což dokazuje prakticky každé kolo soutěže. "Mám ráda pastu na jakýkoliv způsob. Na druhou stranu nikdy bych nepozřela vnitřnosti."

Ivka má ale za sebou i nelehké období, se kterým se potřebovala popasovat. "Posledních pět let jsem byla v hodně nešťastném manželství, protože můj bývalý manžel chodí rád na pivko a já už se zaobírala fitness a dorty. Pro mě zkrátka už nebyla zábava se v pátek vykalit a v sobotu být nepoužitelná. Můj manžel mě nepodporoval vůbec v ničem. Nedávno jsme se rozvedli a on si podle mě i trochu na truc záhy našel novou přítelkyni, se kterou čeká dítě," popsala soutěžící MasterChefa těžké chvíle v rozhovoru pro TV Nova.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy