Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rozvodem vyčerpaná Iveta Vítová na pokraji zhroucení? Je to náročné, občas i pláču, svěřila se

+ Dalších 11 fotografií

Iveta Vítová (40) se po dlouhé době vrátila k moderování. Spolu s hercem Janem Čenským uváděla Český ples, kde ukázala, že je mistrem ve svém oboru. Nicméně do práce se ještě nevrací, stále je totiž na mateřské dovolené. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že je na vše sama a občas si i popláče. Na plese v Obecním domě měla jednu z nejkrásnějších rób.

Iveta Vítová je známá nejen proto, že v roce 2009 vyhrála titul Česká Miss, ale také se vypracovala jako moderátorka zpráv. Kvůli mateřské dovolené se ale na televizních obrazovkách nyní neobjevuje. Nicméně zpátky do role moderátorky se dostala v sobotu večer, kdy uváděla Český ples spolu s hercem Janem Čenským. Jaký to pro ni byl pocit?


"Já jsem se moc těšila. Jsem nervózní z toho, že nejsem nervózní. Může za to asi ten Honza, který je opravdu profesionál. Jediné, co mě vyvádí z míry, je to, že jsem prostě klasický zprávař," zasmála se Vítová, která před mateřskou moderovala na TV Nova hlavní zpravodajskou relaci.

Iveta Vítová si občas popláče

Zpět do práce se ale zatím nechystá. Stále je na mateřské dovolené a dost ji to už vyčerpává. "Moderátorka zpráv je zase trochu jiná disciplína a to jsem brala opravdu jako práci. A ta mě baví, už se těším, až se do ní zase vrátím, někdy až skončí mateřská. Tohle beru jako změnu a útěk z každodenní reality," přiznává krásná blondýnka pro eXtra.cz.


Moderátorka zažila ošklivý rozchod s manželem Jaroslavem, kterému přišla na nevěru. Ještě v listopadu se spolu dohadovali ohledně rozvodu a jejich bitva se dostala až k soudu, jak uvedl deník Blesk. Iveta Vítová se tak ocitla ve finanční tísni a na děti zůstala zatím sama. "Daří se nám, díky bohu jsme všichni zdraví. S dětmi se směju dost často a občas i pláču, protože to je náročné, ale asi jako každá máma," dodala na závěr půvabná blondýnka, která se od bývalého manžela odstěhovala i s dětmi do novostavby.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy