Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ivetě Bartošové by dnes bylo 53: Podívejte se na nejkrásnější fotky před sebevraždou

+ Dalších 17 fotografií
Bartošová by slavila
Iveta Bartošová (†48) spáchala sebevraždu pouhých 21 dní po narozeninách, které byly její poslední. Jedna z nejpůvabnějších zpěvaček, o kterou Česko přišlo, by dnes slavila už třiapadesátiny. Na dvaceti nejkrásnějších fotkách její kariéry můžete na Ivetu zavzpomínat a potom za ni třeba sfouknout svíčku.

Povídá se, že největším snem Ivety Bartošové (†48) bylo objevovat se v novinách častěji než Lucie Bílá (53). To se jedné z našich nejpůvabnějších zpěvaček podařilo, ale i tahle honba za slávou se jí nakonec stala osudnou.

Kdyby před téměř pěti lety neukončila svůj život skokem pod jedoucí vlak, slavila by Bartošová třiapadesátiny. Zanechala po sobě nejenom vdovce Josefa Rychtáře (60) a syna Artura Štaidla (22), ale i nespočet hitů, které patří mezi klenoty české muziky. Písničky jako Léto, Tři oříšky nebo Hej, pane diskžokej zná a miluje snad každý.

Zavzpomínejte na Ivetu na dvaceti nejkrásnějších fotkách její kariéry, kde jí to slušelo, byla šťastná a především měla chuť do života. Můžete za ni zapálit svíčku, ale myslíme si, že by byla radši, kdybyste ji sfoukli na dortu!

Mohlo by vás zajímat

Další články