Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Iveta Vítová ozdobou Českého plesu: Předvedla výstavní postavu, ale přehlídku v plavkách by odmítla

+ Dalších 6 fotografií
Moderátorka TV Nova a Česká Miss 2009 Iveta Vítová (36) si nenechala ujít Český ples, na kterém nebyla jen za zábavou, ale i pracovně. Celým večerem provázela coby moderátorka společně s hercem Janem Čenským (58). Iveta na sebe prozradila, jak dlouho jí zabraly přípravy na večer a zda by ještě přijala nabídku modní přehlídky v plavkách.

Na Český ples, který se konal v sobotu v pražském Obecním domě, zavítala také modelka a moderátorka Iveta Vítová. Na akci oblékla dlouhé smaragdově zelené šaty značky Poner, ve kterých odhalila svůj plný dekolt.

Iveta Vítová a Jan Čenský (58) ples moderovali a půvabná moderátorka se redakci eXtra.cz svěřila, že původně měla na přípravy vymezenou hodinku, ale nakonec z toho byly skoro dvě a půl.

Ozdoba večera

Iveta všechny okouzlila svojí dokonalou postavou, která vynikla v upnutých šatech, které by si na sebe nemohla dovolit vzít každá žena. Sympatická moderátorka se pyšnila plným dekoltem, který ji podle vlastních slov neustále znervózňoval.

„Je pravda, že tohle je na mě opravdu moc a pořád se hlídám. Na druhou stranu, když jsme ty šaty zkoušeli, tak jsem říkala, že by to chtělo ještě možná trošku stáhnout. Ale když je to jednou za čas a na takovou akci, tak proč ne,“ řekla s úsměvem moderátorka.

Zároveň Iveta ale dodala, že nabídku módní přehlídky by už ve svém věku odmítla. „Já si myslím, že v mém věku není už rozhodující ani ten peníz. Myslím si, že by si člověk měl říct odsud podsud. Není to o tom, že by mi dělalo problém chodit v plavkách: Jde o to, že mi je tolik, kolik mi je, jsem po dítěti. Kdyby to ale byly plavky, přes které by byl župan, tak to by možná šlo.“

Redaktorku oblékla: Kristianna Styling: Sam Dolce Hairstyling: Magic Hair

Související články

Další články