Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Iveta Maurerová o vztahu se slavnou LP: Byla to láska na první pohled, svěřila se kráska

Iveta Maurerová chodí se zpěvačkou LP.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
Modelka

Zpěvačka LP (42) oznámila nový vztah s Češkou Ivetou Maurerovou (25). Ptáte se, kdo je tato mladá dáma? Iveta Maurerová je nejen vítězka Miss České republiky 2018, ale také se pravidelně objevuje v pořadu Víkendové snídaně jako reportérka. Kráska je o sedmnáct let mladší než její hvězdná přítelkyně a říká, že to byla láska na první pohled.

Právě Iveta Maurerová učarovala zpěvačce LP, která se do ní bezhlavě zamilovala. Svůj vztah nově oznámily na sociálních sítích, chodit spolu ale začaly zřejmě o pár měsíců dříve. Tuto lásku asi nikdo nečekal. LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, je americkou hvězdou a je napůl Italka. Autorka hitů jako například Lost on You nebo Other People si Prahu však oblíbila na první pohled.


Spolupráce je svedla dohromady

Zpěvačka LP měla v Praze několik koncertů a byla také hostem ve Víkendové snídani. Tam se právě potkala se svou současnou partnerkou Ivetou Maurerovou, která ve Víkendové snídani dělá reportérku. Zároveň se ale také věnuje modelingu, přičemž v roce 2018 zvítězila v soutěži krásy Miss České republiky.

S LP spolu v Praze podnikaly více věcí. Například letos na pochodu Prague Pride spolu natočily videoklip s názvem Dayglow, který má již přes jeden milion zhlédnutí.


Iveta Maurerová původně není z Prahy, pochází ze Znojma. Vystudovala osmileté gymnázium a rozhodla se pokračovat ve studiu i na vysoké škole, konkrétně na Ekonomicko-správní fakultě na Univerzitě Pardubice. Předtím, než se jí podařilo prorazit ve světě modelingu, zkoušela různé soutěže jako Miss Junior, Miss Taneční, Dívka České republiky, Miss Léto a podobně.

Ve vztahu jsme skoro pět měsíců a moc si to užíváme. Nikdy jsem nebyla šťastnější. Je to nejhodnější člověk, kterého jsem kdy poznala. Vážím si toho, a ano, jsem zamilovaná až po uši od prvního okamžiku, kdy jsem ji spatřila,“ uvedla exkluzivně pro nova.cz Iveta Maurerová.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy