Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Iveta Bartošová? Zpupný nevděčný fracek, říká první manažer zesnulé zpěvačky

+ Další 4 fotografie
Tomáš Gottlieb (70) před lety jako první uvedl na výsluní princeznu české popmusic Ivetu Bartošovou (†48). Na zpěvačku, která krásou, zpěvem a křehkostí okouzlovala miliony, nevzpomíná s láskou. Pusťte si ve videu celý rozhovor s doyenem místního showbyznysu v pořadu Extra Host.

„Dělal jsem programového ředitele v Lucerna baru, kam za mnou přišli Iveta Bartošová s Petrem Sepéšim Věděli, že u mě zpíval Dalibor Janda, tak to taky chtěli zkusit. Iveta měla spacáček a fialové manšestráky. Už jsem je týden předtím slyšel zpívat v Karlových Varech Knoflíky lásky, přišlo mi, že Iveta by jednou mohla být nová Yvetta Simonová. Hrozně mě bavila, ale jenom krátce. Ujal jsem se jí, nastěhoval jsem si ji do kvartýru ke svému dítěti a ke své ženě,“ prozradil Tomáš Gottlieb

Trauma

Na národem milovanou zpěvačku, která před pěti lety spáchala sebevraždu v den narozenin svého manžela, nevzpomíná v dobrém.

„Iveta byla zpupná a byla s ní strašně těžká práce. Jsem hrdý na to, že jsem ji dotáhl ke Zlatému slavíku. Až poté jsem ji předal Láďovi Štaidlovi. Nikdy mi nepoděkovala. Ona je z rodiny, kde to takhle nefunguje. Táta byl velký komunista, předák v Kopřivnici, bohužel hrozně pil. Iveta si z domova přinesla velké trauma. Měla ale kliku, že to na ní nikdo neviděl. Byla kouzelná, všichni ji milovali, ale nikdo ji neviděl za zavřenými dveřmi. Doma to byl fracek, který si myslel, že všechno udělala ona. Že přišla, zazpívala a všichni se zbláznili, ale přitom to byla neskutečná mravenčí práce,“ vzpomíná v pořadu Extra Host Gottlieb, který po nocích musel dělat barmana, aby pak přes den mohl pomáhat Ivetě Bartošové

Namyšlenost

A přidává jednu kuriózní historku.

„Za dobu, kdy jsem dělal, jsem jí nikdy nedovolil dělat rozhovor. Jeden totiž dala, když vyhrála Slavíka. Málem nás dostala do hrobu, protože ve svých osmnácti řekla, že už se musí podívat po nějaké uklízečce, že už to doma nezvládá. A to bydlela v garsonce 14 metrů čtverečních. To byla strašná ostuda, nechtěl jsem, aby někdy ještě mluvila. Byl jsem nakonec šťastný, když si ji Láďa vzal,“ dodal Gottlieb.

Přísný Korn

Ten zavzpomínal i na spolupráci s Jiřím Kornem, pod kterým kdysi tančil. Jaké zvláštnosti s ním zažil? Jaké byly Kornovy libůstky? Toto a mnohem víc najdete v rozhovoru ve videu na začátku článku s moderátorkou Evou Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát.

Další díl pořadu Extra Host přineseme již v neděli 1. prosince v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy