Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Iveta Bartošová si sáhla na život před 6 lety: Takhle dnes vypadá místo, kde zpěvačka žila

Iveta Bartošová si sáhla na život před 6 lety: Takhle dnes vypadá místo, kde zpěvačka žila
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Dům Ivety
Iveta Bartošová (†48) se v roce 2014 bohužel rozhodla ukončit svůj život skokem pod vlak v pražské Uhříněvsi, kde také žila. Od tragické události uběhlo 6 let. Jak dnes vypadá místo, kde oblíbená zpěvačka bydlela?

Poslední roky svého života nebyla Iveta Bartošová úplně šťastná a svůj žal utápěla v alkoholu. Bohužel 29. dubna 2014 její psychické problémy vygradovaly natolik, že se rozhodla se vším nadobro skoncovat.

Život tehdy ukončila skokem pod vlak a zanechala za sebou syna Artura Štaidla. Od onoho tragického dne uběhlo už šest let. Lidé na oblíbenou zpěvačku stále vzpomínají. Během kariéry se Ivetě podařilo nahrát několik skvělých písniček, které zaznívají z českých rádií dodnes.

Iveta žila v pražské Uhříněvsi. S manželem Josefem Rychtářem (61) bydleli v krásném domě, který dnes už obývají noví majitelé. Ukončit život skokem pod vlak se rozhodla nedaleko svého tehdejšího domu. Na Ivetinu vzpomínku byl kousek od kolejiště, kde k tragické události došlo, postaven pomníček. Jak místo dnes vypadá, se podívejte do fotogalerie. Také se můžete podívat, jak vypadá vilka, ve které kdysi žila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy