Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Iveta Bartošová promluvila o své mrtvolné fotce na pláži: Čtěte, jak vznikla!

Mrtvá živá Iveta, hlavní postava seriálu Walking Dead a Pařba
v Las Vegas.

Telenovela podle scénáře zfetované Rosamundy Pilchner je u konce. Džambulka včera padla do náruče svému rotvajlerovi z Říčan Josefu Rychtářovi před vilou lžihraběte Minestrone Spinachi a český národ si mohl oddechnout, že slavná pěnice, která přežívá jen na olizování kádí s fernetem, se vrací domů.

Za patami má samozřejmě holubí letku všech možných i nemožných novinářů, kteří sledují každý její krok a tuhle reality show ze zámku NicNemajících živí dnem i nocí. Novináři z Prásku měli tu čest s Džambulkou mluvit přímo osobně, i když mluvením se to asi nazvat nedá, jelikož Iveta poslední dobou jen vydává zvuky jako v morseovce.

Svěřila se jim, jak to bylo s její slavnou fotkou na pláži, kterou únosce Zdeněk Macura zveřejnil jako důkaz, že žije, ač je na ní očividně po smrti. A že nejsme daleko od pravdy, potvrzují i její slova: „Zdeněk Macura mi pořád dával jen nějaké bagety z benzínek, skoro pořád mě držel v autě, moc si toho nepamatuji,“ svěřila se novinářům.

A že ji Zdeněk usmrtil a nabalzamoval a pak její naaranžované tělo fotil v autě a strašil s ní celý Facebook, o tom taky nemá ani ponětí? Nebo Iveta DĚLÁ, že nic netuší, protože už by chtěla mít vše za sebou? Macura nejspíš Ivetu zřídil do bezvědomí a pak ji dotáhl na pláž vlastními silami, protože když se podíváte na její levý kotník, nezdá se nám, že by se takto vytočil po uvolnění svalů. Potom asi zahrabal brázdu v písku a snažil se všechny přesvědčit, že Iveta v kómatu je Iveta v pořádku.

Ať je to jak chce, seriál končí. Pokud by jej čtveřice Rychtář – Džambulka – Macura – Pestucci chtěla znovu rozjet, musela by si už zavolat leda flotilu Vesmírných lidí a namísto léků a fernetu vytáhnout ředěné lepidlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články