Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Iveta Bartošová nemá ani po 9 letech od smrti klid: Rychtář zabavil urnu a šije do Artura

Iveta Bartošová: Kvůli Rychtářovi nemá ani 9 let po smrti klid
Zdroj: profimedia.cz / Martin Procházka
+ Dalších 7 fotografií
spor

Je to již devět let, co zpěvačka Iveta Bartošová (†48) zemřela, dodnes však nenašla klid. Její urnu má u sebe doma stále Josef Rychtář (70), to i přesto, že jí před lety zřídil na hřbitově v Říčanech okázalý hrob. Zpěvaččina rodina tak z této situace rozhodně není nadšená, jak zjistil web Aha!

Zpěvačka Iveta Bartošová stále nespočinula na hřbitově v Říčanech, místo toho se její urna nachází u Josefa Rychtáře doma. Rychtář tvrdí, že Artur Štaidl, syn Bartošové, neprojevil o urnu ani o to, aby byla Bartošová uložena do hrobu, zájem. Z toho důvodu ji má prý stále u sebe, jak informoval web Aha!

Příbuzní hrob nenavštěvují

I z toho důvodu hrob Bartošové v Říčanech příbuzní nenavštěvují. „Nebyla jsem tam ani jednou. Nevidím důvod, vždyť tam Iveta ani není. Tohle je moc smutný a trápí nás to všechny, ale lepší je to ani nekomentovat,“ nechala se slyšet Ivetina sestra Ivana (57).

Na hrob nechodí ani Arturova chůva Golda Dvořáková (69). „Nechodím na hroby, kde není nikdo pochovaný. Nevidím v tom žádný smysl. Já si v ten tragický den zapálím svíčku raději doma,“ uvedla pro již zmíněný web a dodala, že urnu by měl mít syn, a ne Rychtář.

V urně je tajemství

Ovšem to, že chce mít Rychtář Bartošovou neustále u sebe není jediným důvodem. Do urny nechal totiž zatavit zlato a drahé šperky, které měla zpěvačka na sobě v osudný den, kdy se rozhodla skočit pod vlak. Rychtář si myslí, že hrob pak vykradou vandalové.

Bartošová spáchala sebevraždu 29. dubna 2014, v den, kdy slavil Rychtář narozeniny. Ve 12:29 si v Praze-Uhříněvsi lehla pod kola projíždějícího vlaku, jak napsal Blesk.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy