Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Iveta Bartošová ji ponížila a přebrala jí muže: Exmanželka Ladislava Štaidla má pro ni ale láskyplná slova

Jiří Štaidl, Iveta Bartošová a Áňa Štaidlová.
Zdroj: Profimedia, Showpix, koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
slova něhy

Někomu se to může zdát zvláštní, ale po letech negace a zloby má nyní bývalá žena Ladislava Štaidla (†75) pro zesnulou Ivetu Bartošovou (†48) jen slova vděku.

Ladislav Štaidl a Iveta Bartošová

Mladičká zpěvačka Iveta Bartošová začala se ženatým Ladislavem Štaidlem chodit v roce 1986 a vztah měli velmi intenzivní a turbulentní. Trval celých třináct let.

Pro jeho manželku nebyla ani tahle avantýra žádným překvapením, ale když se po sametové revoluci začalo vše probírat veřejně, bylo jasné, že jí vadilo ponížení.

Dnes ale Anna Štaidlová, rozená Pleskotová, které se říká Áňa, zejména pro Ivetu nemá ani jediné slovo kritiky. Spíš naopak.

Smrt exmanžela

Ale začněme jejím názorem na nedávno zesnulého bývalého muže.

„Vůbec nevěřila tomu, že je na tom až tak špatně. Láďa byl celý život docela dost těžký hypochondr. S rýmou klidně ulehl na týden. Nicméně celý život měl obrovský stres, který ubližuje srdci. A to podle ní mohlo mít velký vliv. Ale po tom, co jí v životě provedl, opravdu neplakala. Nicméně života s ním nelituje, protože díky tomu má tři skvělé děti,“ uvedla pro eXtra.cz kamarádka Áni.

Na druhou stranu pro Ivetu Bartošovou (†48), kvůli které bývalý hudební boss opustil rodinu a založil si s ní novou, má jen slova vděku.

Áňa Štaidlová: Iveta mi dala svobodu

„Mezi námi, ona mě od něj osvobodila. Když se do ní před padesátkou zamiloval, tak mě vlastně zachránila. Já bych se s ním po takové době už asi nerozešla a všechny jeho vrtochy bych musela snášet já. Iveta Bartošová mi dala v podstatě volnost,“ řekla prý kamarádce.

„Strašně se nechtěl rozvádět. Až když utekla, tak s tím souhlasil,“ dodala.

Manželství

S exmanželem měli za sebou pět let chození a sedmadvacet let manželství. Brali se v září 1974, ale tehdy to ještě neměli v plánu, nicméně Áňa otěhotněla a tehdy nebylo únosné přivést dítě na svět bez manželství. Měli spolu syny Jiřího a Jana a dceru Karolínu. Rozvedli se v roce 2001, dva roky po útěku Bartošové od Štaidla. Žádost o rozvod podala Štaidlová, na všem se prý ale v klidu a korektně dohodli.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy