Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Iveta Bartošová českého sportu? Koukal z manželky Gábiny udělal dojnici na peníze, obává se část veřejnosti

Petr Koukal cítí v Gábině velký potenciál.
+ Dalších 28 fotografií
GLOSA: Gabriela Koukalová (28) a její manžel Petr Koukal (32) se rozhodli, že v nové knize budou mluvit nejen o společném sexu a anorexii, ale také o zákulisí českého biatlonu. Nebo se tak rozhodl hlavně Petr Koukal, který je zdatným obchodníkem s emocemi. Část veřejnosti to odsuzuje. Panuje podezření, že Gábina je v rukou svého manžela v první řadě dojnicí na peníze.

Na jedné straně úspěšná sportovkyně. Na straně druhé úspěšný obchodník s emocemi. Petr Koukal rychle poznal, že příběh jeho manželky je zlatým dolem.

Vznikla tak kniha, kterou zatím česká veřejnost přijímá s rozpaky. Intimní vyprávění o anorexii, nadávání na trenéry, kopání do kolegů z týmu… Mnoho lidí si představovalo, že Gábina Koukalová ukončí sportovní kariéru s noblesou. Že se na ni bude vzpomínat jako na sportovní legendu.

Jenže jak vzpomínat na ženu, která pomlouvá kolegy z týmu? Která se svěřuje, jak přišla o panenství? Která vypráví, jak spolkla lžičku, když zvracela? Bude se na ni pořád vzpomínat jako na sportovní idol? Nebo zůstane taková divná pachuť?

„Petr Koukal spustil hnojomet. Koukal je zkrátka ultrakapitalista. Ve vztahu k manželce se ale tohle dolování peněz jeví až cynicky. Petr Koukal je dlouhodobě ekonomická dojička své ženy,“ napsal zástupce šéfredaktora časopisu Týden Jakub Kvasnička. A není rozhodně sám, kdo má obavy o křehkou duši olympijské vítězky.

Gábina Koukalová ale už nepatří sportovní fanouškům. Už nevozí medaile z velkých sportovních akcí. Už to není „naše Gábina“. Je to v první řadě manželka Petra Koukala.

A Petr Koukal by měl koukat, aby byla šťastná…

Mohlo by vás zajímat

Další články