Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Iveta Bartošová by oslavila 54 let: Nejhezčí fotky a prokletí, které ji pronásleduje i po smrti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
LEGENDA
Jako by někdo nahoře do osudu Ivety Bartošové (†48) dopředu napsal, že celý život bude nešťastná. A že smůla se bude kolem ní točit i po jejím tragickém odchodu. Zpěvačka, která spáchala sebevraždu v roce 2014, by 8. dubna oslavila 54. narozeniny

Dvojí neštěstí

Přátelé a fanoušci chystali už dvakrát velkou vzpomínkovou událost na princeznu české pop-music, už dvakrát ale jako by zasáhly vyšší síly.

Původně se měl vzpomínkový koncert odehrát 6. října 2019, kvůli úmrtí Karla Gotta byl ale přeložený na pátého dubna 2020. Pandemie koronaviru a rozhodnutí vlády o zákazu hromadných akcí ale zrušily i tento náhradní termín.

Měla zpívat i sestra

Ivanou Bartošovou (ta měla také vystoupit – pozn. red.) jsme se rozhodly koncert přeložit na sobotu 17. 4. 2021, tedy i na rok, ve kterém by Iveta Bartošová oslavila své 55. narozeniny. O to více chceme připravit velkolepější koncert,“ řekla eXtra.cz za pořadatele Lenka Páclová. Nezbývá než doufat, že do třetice to už konečně vyjde.

Podle našich informací byl v přípravě i druhý konkurenční projekt, podle posledních zpráv ale padl. Není to vážně smůla?

Čtěte také:

Související články

Další články