Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Iveta Bartošová ani po smrti nemá klid: Z jejího mobilu chodí drsné výhrůžky

Iveta Bartošová ani po smrti nemá klid: Z jejího mobilu chodí drsné výhrůžky
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
HYENISMUS

Kdo měl někdy příležitost seznámit se s Ivetou Bartošovou (†48), jejíž život vyhasl před sedmi lety, byl za setkání s ní rád. I za milé zprávy od ní. Jak se ale ukazuje, ani tak dlouho po smrti nemá klid a z jejího mobilu chodí nyní nechutné výhrůžky.

Iveta Bartošová by se styděla

„Na Ivetku mám strašně pěkné vzpomínky a stále mám uloženou spoustu esemesek, které mi posílala. Úplně se mi udělalo zle, když mi najednou pípla zpráva od ní plná urážek, hrubek a výhrůžek. To snad ten člověk nemůže myslet vážně. To je hyenismus nejvyššího kalibru. Jedno vím jístě: Ivetka by se za něj styděla,“ řekl eXtra.cz někdejší spolupracovník a skladatel Ivety Jarek Šimek. Iveta si ho tak zamilovala, že po něm chtěla, aby byl jejím mužem.

Tím se ale nakonec jen na sedm měsíců života Ivety Bartošové stal kontroverzní hulvát a soudně trestaný agresor Josef Rychtář.

„Tuhle jsem byl na Stream.cz na rozhovoru a ptali se mě na Ivetin odchod. Upřímně jsem řekl svůj názor, že určitý podíl na jejím konci má i on, protože dostal varování ze všech stran, že to sám nezvládne, ale naprosto je ignoroval. Asi se mu nelíbilo, co jsem řekl, ale aby takhle pošlapával Ivetinu památku, to je opravdu nechutné,“ kroutí hlavou Jarek.

Nechutná zpráva

Ivetka by ti vyplácala hubu, ty bukvice… Jinak kamarádi mi řekli, že tě naučí, jak jíst brčkem,“ stojí ve zprávě zpěvákovi, který v poslední době slaví úspěch s písničkou Svatební, a tak opravdu nemá zapotřebí na sebe upozorňovat přes nebožku, z čehož ho vdovec obviňuje. „Zeptali se mě, a tak jsem jim stručně odpověděl. Ten rozhovor byl ale z velké části úplně o něčem jiném,“ vysvětlil nám.

Bohužel to není poprvé, kdy Rychtář takto někoho zmátl z telefonního čísla Ivety Bartošové.

Mám na její číslo nárok, říkal Rychtář

Už po její smrti podle našich informací kontaktoval všechny, se kterými komunikovala ze svého telefonu, a chtěl vědět, kdo jsou. Jako by potřeboval zjistit, komu všemu se svěřovala s tím, co ji trápilo.

„To číslo bylo převedeno na mě, platím ho, takže na něj mám nárok,“ svěřil se tehdy Super.cz pyšně.

A z mobilu Ivety Bartošové kontaktoval i našeho redaktora, aby mu poslal pár urážek po článku, který se manželovi nebohé zpěvačky nelíbil.

Chudák Iveta Bartošová tak nemá klid ani sedm a půl roku po svém úmrtí. A bohužel vinou člověka, který by ji měl mít nejvíc v úctě.

Související články

Další články