Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ivanu Gottovou zveřejnění dopisu prezidentovi rozlítilo: Takhle na situaci zareagovala

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
děkovný dopis
Když Ivana Gottová (43) poslala děkovný dopis hlavě republiky Miloši Zemanovi za organizaci Gottova pohřbu se státními poctami, jistě ji v té chvíli nenapadlo, že se dopis objeví v médiích. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček totiž dopis zveřejnil na Twitteru, což se vdově po zpěvákovi ani trochu nelíbilo. Jak na tuto situaci zareagovala?

Ivana jistě nepočítala s tím, že její slova v dopise budou zveřejněna na sociální síti a posléze i v médiích. Nastalá situace ji rozhodila natolik, že měla potřebu se znovu vyjádřit. Na oficiálních stránkách Karla Gotta proto napsala mluvčí Aneta Stolzova následující vyjádření:

„Poslední rozloučení s panem Karlem Gottem připravovala paní Ivana Gottová ve spolupráci s Arcibiskupstvím pražským a dále Úřadem vlády České republiky a Kanceláří prezidenta republiky.

Vzhledem k náročnosti příprav posledního rozloučení v Paláci Žofín, v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha i na dalších místech v Praze a rovněž vzhledem k profesionálnímu přístupu a důstojnému průběhu posledního rozloučení považovala paní Ivana Gottová za správné vyslovit poděkování za poskytnutou podporu, pomoc a spolupráci, což učinila osobním dopisem, a to především J. Em. Dominiku kardinálu Dukovi OP a také dalším, i prezidentu republiky, a dále poděkováním za vyjádření soustrasti, které bylo zveřejněno na těchto internetových stránkách.

Paní Ivana Gottová (43) považuje nadále vyslovená poděkování za správná, pro medializaci soukromé korespondence však nevidí důvod a nenese odpovědnost za jednání jiných osob,“ stojí na webu Karla Gotta.

Související články

Další články