Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ivanu Gottovou válcuje drsný přechod! Máme pro ni rady, jak to dát!

Ivana a její přechod!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Ivana Gottová zřejmě prochází velkou a velmi nevlhkou životní změnou... Co se s ní poslední dobou děje?

Ivana Gottová (40) se ve společnosti ukazuje poslední dobou jen sporadicky. Jistě všichni chápeme, že je to také kvůli zdravotním komplikacím jejího muže Karla Gotta (77). Nelze si však nevšimnout, že se s Ivanou děje něco prazvláštního, ale přitom přirozeného. Menopauza! Zákony přírody se zkrátka obejít nedají, i když jste ženou mistra Gotta.

Ivana viditelně za poslední měsíce nabrala na váze, je oteklá a zdá se, že kam přijde, tam se potí. Nejenže se z ní opotili pořadatelé Slavíků, ale i sama Ivana veškerý ten tlak neustála.

Přibývání na hmotnosti, kila se nedaří shazovat. A to nejsme ještě v absolutním vrcholu Vánoc, kde na nás všude číhá sladké cukroví a další lákavé lahůdky. Pokud by však Ivana nevěděla, co s tím, máme pro ni efektivní rady, jak s přechodem zatočit!

Důležité je upravit stravovací režim tak, aby bylo jídlo rozloženo minimálně do pěti dávek na den s rozestupem 2–3 hodin. Jídelníček by měl obsahovat snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři a měly by být upraveny tak, aby v nich bylo více zeleniny a mořských ryb, které obsahují důležité látky s antioxidačními účinky a pomáhají upravit cholesterol. Na švédské ryby Ivana rozhodně mít bude!

Dále by se Ivanka měla více pohybovat, nejenže se bude podporovat růst svalové hmoty, která pak pomáhá lépe odbourávat i tuky, ale rovněž zpevňujete kostru a celé tělo. Nedostatek estrogenů v přechodu může totiž vést k rychlejším projevům stárnutí organismu. Proto by se správná životospráva opravdu měla přísně dodržovat.

Je tu však ještě jedno velké varování pro Karla!!! Karle, dbej na to, aby se nábor na nového osobního trenéra tvé ženy dělal jedině přes tebe. Ona to není náhoda, že mnoho milostných afér vážených paniček bylo spácháno s osobními řidiči nebo fitness trenéry.

Ale kdo by měl být víc znalý všech úskalí lásky, nežli právě náš milovník žen Karel Gott…

Související články

Další články