Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Ivanka Trump slaví narozeniny: Od tatínkovy holčičky k podnikatelce a matce 3 dětí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Všechno nejlepší
Krásná jako hvězda jasná po mamince, vychytralá jako liška po tatínkovi. Taková je Ivanka Trump (37), která dnes slaví narozeniny. Přestože v pubertě připomínala spíš ošklivé káčátko než zářící labuť, dcera Donalda (73) a Ivany (70) vyrostla v půvabnou ženu. Soutěže krásy pro ni ale nejsou, poloviční Češka prahne spíš po moci a penězích!

Ivanka Trump (37) se narodila 30. října 1981 na Manhattanu a měla pohádkové dětství. Taťka Donald (73) jí splnil, co jí na očích viděl, maminka Ivana (70) jí zase v pozdějším věku radila, jak balit kluky.

A rady rozhodně nestřílela od boku, vždyť byla 14 let vdaná za miliardáře.

Ivanka maminčinu školu dobře zúročila a v roce 2009 se provdala za realitního magnáta Jareda Kushnera (38). Přijala kvůli němu židovskou víru a mají spolu dceru Arabellu Rose a syny Josepha Fredericka a Theodora Jamese.

Přestože si za manžela a otce svých dětí vybrala zámožného podnikatele, nikdy netoužila stát se ženou v domácnosti. Ivanka je rovněž schopnou byznysmenkou, rozjela vlastní kolekci šperků a oblečení, dokonce má moc na Trumpovými hotely, nemovitostmi a golfovými hřišti.

Umí to s tátou i penězi

Na vynikající úrovni dokáže kromě angličtiny mluvit i francouzsky, z češtiny si ale zapamatovala jen to nejzákladnější. Její starší bratr Donald Trump ml. (41) zvládá češtinu plynně.

Obratně dokázala využít i tátova prezidentování a v Bílém domě mu dělá hlavní poradkyni, do řízení Spojených států se zapojuje i její manžel. Ivanka má na kontě má bezmála 7 miliard korun.

Jak vidno, ve světe se ztratí jen málokterá žena české krve...

Související články

Další články