Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ivanka Trump slaví 36. narozeniny! Podívejte se na životní příběh první dcery USA

+ Dalších 9 fotografií
Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa a Češky Ivany, rozené Zelníčkové, slaví 36. narozeniny. Ivanka Trumpová je velmi úspěšnou podnikatelkou a matkou tří dětí. Žije od narození v USA, a i když má české předky, nikdy se češtinu nenaučila. Přitom mluví plynule dvěma dalšími jazyky.

Nádherná Ivanka Trump, dcera mocného miliardáře a prezidenta Spojených států amerických, slaví šestatřicáté narozeniny. Ivanka má kořeny v České republice, její matkou je Ivana Trump, rozená Zelníčková, která se narodila v Česku, a poté se provdala za mocného podnikatele Donalda Trumpa.

I když má blonďatá podnikatelka české předky, tak rodnému jazyku své matky nerozumí a nikdy se jej nenaučila. Přesto umí plynně hovořit anglicky a francouzsky. Provdala se za realitního magnáta Charlese Kushnera, s nímž má tři krásné děti.

Právě kvůli svému manželovi konvertovala k židovské víře. Ivanka je velmi schopnou ženou. Stala se z ní úspěšná podnikatelka a dokonce založila proslulou kolekci šperků a oblečení, která nese název Ivanka Trump Collection.

Mimo to ovládá Trumpovy hotely, reality a golfová hřiště. I přes veškerou vytíženost se snaží být dobrou matkou a vzorem pro své děti. Pokud vás zajímá víc z jejího života, podívejte se na video.

Související články

Další články