Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ivanka Trump se stala potřetí maminkou. Donaldův vnuk dostal neobvyklé jméno

Ivanka je trojnásobnou maminkou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Dcera Donalda Trumpa (67) Ivanka má teď trojnásobnou radost. Včera přivedla na svět svoje třetí dítě. Dceři Arabelle (4) a synovi Josephovi (2) nadělila bratříčka. Chlapeček dostal jméno opravdu honosné. Trump se musí tetelit blahem.

Ivanka svého třetího potomka porodila v neděli a Donald se stal dědečkem už po osmé. Nový přírůstek do rodiny dostal jméno Theodore James. Tímto jménem se pyšnili i dřívější prezidenti Spojených států amerických, takže na něj může být náležitě hrdý. Jméno se velmi zamlouvá i jeho dědečkovi Donaldu Trumpovi.

Miminko je zdravé, šťastné a pořád se směje. Ivanka má s mateřstvím bohaté zkušenosti, tak určitě starost o tři děti zvládne s přehledem a bude mít tak ještě dost času podporovat svého otce Donalda Trumpa v prezidentské kampani. Ten totiž momentálně v primárkách bojuje o republikánské nominace a delegáty.

Související články

Další články