Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ivanka není jediná! Karel Gott má v životě již několik let další ženu

Jak je to s jejich vztahem?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Po dlouhých 34 letech to prasklo: zpěvák a legenda Karel Gott (78) dlouhodobě tajil další důležitou ženu ve svém životě. Ivanka Gottová ale jejich přátelství nehodlá přihlížet a rozhodla se zakročit.

Zpěvák Karel Gott (78) má doma v posledních dnech dusno! Provalilo se jeho dlouholeté přátelství s jinou ženou a jeho současná manželka z toho vůbec není nadšená. Karel má údajně výjimečný vztah s Alicí Kovácsovou (51).

Cítí se vedle ní dobře a plně této ženě důvěřuje. Také mu údajně dává i mnohem více lásky a štěstí, než současná zpěvákova manželka. Tajemná Alice Kovácsová není zas tak neznámou ženou, jejím partnerem je zpěvák Ondřej Havelka (63), který kvůli ní před lety zběhl od své tehdejší manželky Kateřiny Lírové (66).

Alice ke vztahu s Karlem Gottem řekla: „S Karlem nás pojí letité přátelství, patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy a i nemoci,“ uvedla pro redakci Blesk.

I když hudebník a zpěvák Ondřej Havelka respektuje vztah a jakési pouto mezi Alicí, s níž má dvě děti, a Karlem Gottem, Ivana Gottová to rozhodně nechce nechat jen tak.

Související články

Další články