Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ivanina první cesta po nucené izolaci: Gottová se šla poklonit k hrobu, zanechala silný vzkaz

Ivanina první cesta po nucené izolaci: Gottová se šla poklonit k hrobu, zanechala silný vzkaz
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Karel Gott
Minulý čtvrtek uběhl přesně rok od smrti legendárního českého zpěváka Karla Gotta (†80). Vdova Ivana (44) onemocněla koronavirem, a proto musela odložit slavnostní premiéru filmu Karel. Zesnulému manželovi ani nemohla jít na Malvazinky, kde Mistr odpočívá, zapálit svíčku. Na hrob se dostala až dnes. Bylo to první místo, kam vyrazila po uzdravení.

U vdovy po zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi se potvrdila nákaza koronavirem Kvůli zákeřné nemoci se Ivana Gottová (44) nemohla účastnit domluvených akcí a byla nucena odložit slavnostní premiéru snímku o Zlatém slavíkovi.

Jako první vyrazila na Malvazinky

Kvůli domácí izolaci nemohla Ivana ani navštívit hrob zesnulého manžela. Dnes dala fanouškům na sociální síti vědět, že jí konečně skončila karanténa. První místo, kam se po uzdravení z koronaviru vydala, je hrob Karla Gotta na Malvazinkách

Když Ivana spatřila hrob plný květin a svíček, naprosto ji to dojalo. "Moje první cesta po izolaci... Vytvořili jste Kájovi doslova květinový ráj. Děkuji vám, že vzpomínáte se mnou! Vaše Ivana," vzkázala Ivana fanouškům.

Moje první cesta po izolaci...🥰Vytvořili jste Kájovi doslova květinový ráj. 🌺🌼🌸Děkuji vám, že vzpomínáte se mnou! 🙏❤️ Vaše Ivana

Zveřejnil(a) Karel Gott dne Pondělí 5. října 2020

Premiéra filmu Karel

Dokumentární snímek Karel vstoupí do kin už za 10 dní, tedy ve čtvrtek 15. října. Slavnostní premiéra je naplánovaná na 14. října. Film představí Ivana společně s dcerkami. Pro Ivanu to bude první oficiální vystoupení na veřejnosti od odchodu Karla.

Související články

Další články