Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ivance Trump byla na summitu OSN halenka příliš těsná: Vyčnívala nejen výškou

Ivance Trump byla na summitu OSN halenka příliš těsná: Vyčnívala nejen výškou
Zdroj: profimedia.cz
hrudník
Ivanka Trump (37) mnohé překvapila svým outfitem na summitu OSN, kam dorazila v bledě modré halence, skrze kterou jí prosvítaly bradavky. Krásná Ivanka tak mezi ostatními účastnicemi vyčnívala nejen výškou, ale i nepřehlédnutelným hrudníkem.

Ivanka své přednosti vystavila na Valném shromáždění OSN v New Yorku. Na schůzce o svobodě náboženství, kterou uspořádal Donald Trump, působila odpočatě a nešetřila úsměvy. Z fotografií, které byly na summitu pořízeny, lze vyčíst, že si dcera prezidenta vyšla v halence bez podprsenky, nebo jenom v těsné košilce.

Bradavky se jí draly skrze hedvábnou halenku ven, čehož si přítomní účastníci jistě všimli. I když většina z nich si šla poslechnout klimatickou aktivistku Gretu Thunberg, z čehož mnohým nestály jen bradavky, ale i vlasy na hlavě.

Krásná Ivanka modrou blůzku doplnila bílou sukní Prada, s vyšitým květinovým vzorem. Blondýnka tak všechny ostatní účastnice schůzky zastínila. Usměvavá Ivanka strávila víkend s manželem v Římě a bylo to na ní znát. Poradkyně v Bílém domě rozdávala úsměvy na všechny strany, bradavky nebradavky.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy