Jedna z bývalých manželek současného amerického prezidenta Donalda Trumpa (71), Ivana Trumpová (68) má zřejmě druhou krizi staršího věku. Jak si také jinak vysvětlit její šílené módní kreace, make-up a vystupování celkově.

Minulý týden se tahle rodačka z tehdejšího Gottwaldova (dnešní Zlín) vydala na akci TOP Czech na Pražský hrad, kde připomínala spíše nějakou geneticky narušenou příšerku z béčkového akčňáku, nežli vkusnou dámu v letech. V minulosti se také Ivana světovým médiím svěřila s tím, že by se ráda stala americkou velvyslankyní v Čechách.

“Paní Zelníčková mi říkala, že jí včera volal Donald s dotazem, zda chce to místo velvyslankyně… Prý mu na to odpověděla, že se ještě rozmyslí, neboť je s tímto místem spjata i práce… Já jsem jí na to odpověděl, že by měla jakožto česká rodačka udělat své zemi službu a měla by přestat myslet na své pohodlí a lenost. Řekla, že o tom bude ještě přemýšlet. Nicméně si myslím, že s ní nikdo nehne, ačkoliv jsem úžasný domlouvač…” řekl prezident Miloš Zeman (72) v pořadu Týden s prezidentem.

Otázkou ale zůstává, zda by tuhle dámu chtěl někdo z našich občanů dennodenně vídat na ulicích. Možná jen v případě, že by si ze svého těla nechala odsát všechen botox, který jí doslova narušil mimické svaly. Stárnout by se mělo s grácií… Souhlasíte?