Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ivana se i s dcerkami vrátila na Bertramku: Tohle dělají dva týdny po Gottově pohřbu

+ Dalších 27 fotografií
Holky Gottovy
Dva týdny po pohřbu Karla Gotta (†80) se život zpěvákovy rodiny vrací do normálních kolejí. Ivana Gottová (43) dobře ví, že už kvůli dcerkám Charlottce (13) a Nellince (11) nemůže truchlit navěky. Všechny tři se vrátily do vily na pražské Bertramce, kterou Mistr tolik zbožňoval.

Smutek střídá radost ze života a Karla Gotta (†80) by to určitě potěšilo. Vila na pražské Bertramce podle informací eXtra.cz už nezeje prázdnotou. Ivana (43) s dcerkami Charlotte (13) a Nelly (11) se nastěhovaly zpátky.

Když Mistr vydechl naposledy, našly útočiště u krále českých kasin Leona Tsoukernika (45). Doma je ale doma a dva týdny po pohřbu milovaného manžela a tatínka nastal čas se vrátit.

Ivana Gottová v pátek oznámila, že Mistra pohřbí v pražských Malvazinkách. Hřbitov se nachází nedaleko Bertramky. Jakmile bude mít místo posledního odpočinku, snad nebude životu bez věčného potoku slz už nic bránit.

Mohlo by vás zajímat

Další články