Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ivana nabídla pomocnou ruku, Dominika Gottová ji odpálkovala: A to neměla dělat!

Zdroj: David Kundrát/ Czech News Cente / CNC / Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
život bez karla
Před devíti dny dorazila Dominika Gottová (46) do Prahy, aby začala nový život. Z finských Helsinek odjížděla nalehko, sbalila si jen to nejnutnější, protože s manželem Timem Tolkkim (53) už nebylo k vydržení. Prvorozené dceři Karla Gotta (†80) nabídla pomocnou ruku vdova a její nevlastní matka Ivana (43). Z Dominičiných úst pak zaznělo jasné ne, proto jsme se zeptali, co si o tom Slavíkova životní láska myslí!

Tatínek Karel (†80) by si určitě přál, aby se Dominika Gottová (46) zvládla postavit na vlastní nohy sama. Ještě než vydechl naposledy, slíbila mu, že sekne s alkoholem. A zatím se jí to daří.

Slavíkova prvorozená dcera se ale odhodlala i k dalekosáhlejší životní změně. Opustila manžela Tima Tolkkiho nasáklého alkoholem jako houba. Nechala ho v Helsinkách a přestěhovala se zpátky do Prahy. Zkrachovalý metalový kytarista ji okradl o vzácné šperky a několikrát ji podvedl, naposledy prý s mexickou dívkou Claudií (24). To ještě Dominika přetrpěla, když si ale od exekutorů vyslechla, že maniodepresivní Tim neplatil nájem, došla jí trpělivost.

Pomoc od Ivany? Díky, nechci

Pomocnou ruku jí nabídla i nevlastní matka a vdova Ivana za předpokladu, že se bude sama snažit. Dominika ale o nic takového nestojí. "Teď jsem šťastná, že jsem v Česku. S bydlením mi pomohla kamarádka, sháním si práci. Je mi dobře a daří se mi. Ivanu o pomoc nežádám," řekla rázně deníku Blesk.

Oslovili jsme mluvčí Gottovy rodiny a zdá se, že Ivaně se Dominičina prohlášení příliš nezamlouvají. "Paní Ivana Gottová nebude komunikovat s Dominikou prostřednictvím médií. Proto ani nebude na její mediální konání či vystupování jakkoliv reagovat," řekla eXtra.cz Aneta Stolzová.

Nový začátek

Zatímco Dominika začíná v Česku nový život a už se stihla objevit i na jedné společenské akci, Timo odletěl za milenkou do Mexika. Tam konečně aspoň na pár minut vystřízlivěl. Claudia mu zřejmě vysvětlila, že další sex nebude, a tak o ní psal na sociální síti jako o zrádkyni. Potom otočil s tím, že ji hodlá ve všem podporovat. A do toho stihl vyjádřit lásku i rozzuřené Dominice.

Tolkki věří, že se k Dominice bude moct vrátit, ta se však chystá podat žádost o rozvod. Smůla!

Související články

Další články