Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Ivana Korolová se už nemůže dočkat porodu: Je to nádherný, ale stačilo, přiznává

Ivana je v 9. měsíci.
Zdroj: Archiv Ivany Korolové
+ Dalších 14 fotografií
Porod na spadnutí
Herečka a zpěvačka Ivana Korolová (31) patří k řadě slavných žen, kterým se letos narodilo anebo teprve narodí miminko. Ivana se už nemůže svého prvního potomka dočkat. Jelikož je už v devátém měsíci, porod může přijít každým dnem. Herečka by to podle svých slov už uvítala. Bříško přeci jen už v posledních měsících těhotenství ženu dost omezuje...

Sympatická herečka se co nevidět dočká svého prvního miminka. Těhotenství si jak se patří užívala, ale už by i ona uvítala, aby toto období skončilo. Bříško v devátém měsíci se už přeci jen hodně pronese. Ženu mohou trápit bolesti zad, otoky nohou a celková neohrabanost. S tím se setkává zřejmě i Ivana.

Těší se na porod

Ta na svém Instagramu přiznala, že období očekávání miminka by měla už ráda za sebou. "Pořád jsem nebyla toho břicha nabažená a chtěla jsem si ho nechat. Je to nádherný, ale už stačilo...," napsala k fotce s bříškem.

Kluk, nebo holka?

Hvězda muzikálu Tarzan, která za poslední měsíce sdílela na svém instagramovém profilu spoustu těhotenských fotografií, doufá, že se co nejdříve vrátí do pracovního procesu. Kromě divadla a seriálu Krejzovi ji diváci mohou znát i jako dabérku Lízy Simpsonové.

Miminko Korolová čeká se svým manželem, bubeníkem Jiřím Veselým, kterého si vzala v roce 2017. Svatba byla vskutku netradiční, manželé totiž uspořádali horskou veselku, na které se Ivana za princeznu rozhodně převléct nemohla. Pohlaví miminka umělecký pár tají.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy