Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ivana Jirešová z Ordinace se svlékla před foťákem! Takhle zahání nudu v karanténě

Zdroj: archiv Ivany Jirešové
+ Dalších 10 fotografií
ordinace
Ivana Jirešová (42) z nekonečné Ordinace nebere koronavirus na lehkou váhu. Opatření respektuje, nikam nechodí a je doma. Jenomže se v izolaci nudí, a tak se rozhodla dát na odiv své ženské přednosti. Ve sprše odhodila veškeré oblečení!

Ordinace v růžové zahradě se kvůli koronaviru nenatáčí, a tak mají její hvězdy spoustu volného času. Třeba taková Ivana Jirešová alias barmanka Lucie od Čerta už bere zavděk čímkoliv, co ji aspoň na chvíli zabaví.

Odhodila svršky a nechala se zvěčnit úplně nahá. Na tohle někteří fanoušci čekali věky! „Mně už z tý izolace vážně šplouchá na maják, už nezabírají ani filmy, knihy ani cvičení, ani fyzická práce na zahradě, ani alkohol,“ svěřila herečka na Instagramu.

„Tak se aspoň na dva dny, doufám, zabavím domácími lázněmi,“ dodala a ukázala se bez jediného kousku oblečení vsedě ve sprše. Tomu říkáme sexy karanténa bez kompromisů!

Související články

Další články