Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ivana Jirešová pro eXtra.cz o dceři i těle: Cestičku si Sofie prošlapává sama

Zdroj: profimedia / s povolením Ivany Jirešové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Oblíbená herečka Ivana Jirešová (45) nedávno oslavila pětačtyřicáté narozeniny, avšak může se chlubit tělem, které má vypracovanější než mnohé ženy třeba o generaci mladší. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, v čem jí kromě skvostného těla její oblíbená jóga pomáhá. Promluvila také o dceři Sofii (16), která se stejně jako maminka rozhodla vydat ve šlépějích umělců.

Herečka Ivana Jirešová, která se mimo jiné proslavila rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě, má z bývalého vztahu s letos zesnulým novinářem Ondřejem Höppnerem (†55) dceru Sofii, která studuje konzervatoř. V rozhovoru pro eXtra.cz Ivana prozradila, jak informaci, že chce jít dcera v jejích šlépějích, ona jako maminka přijala.

"Byl to pro mě těžký oříšek, dlouho jsem se s tím musela smiřovat, ale už jsem to tak nějak přijala," uvedla Ivana s tím, že si pro rady Sofie příliš nechodí. "Rady jí spíš nedávám. Sofi ví, že ji v tom nějak intenzivně nepodporuji. Líbí se mi, že si tu cestičku prošlapává sama. Samozřejmě když je nejhůř a ona mě poprosí, že chce pomoci, ráda jí poradím a řeknu svůj názor, ale ona ty rady stejně nechce moc poslouchat," prozradila s úsměvem.

"Sofie má navíc jiné přijmení, což je pro ni myslím si dobře. Nemá potřebu se ani nějak prezentovat, že je moje dcera, po téhle stránce to mají děti umělců asi těžší. Navíc mě již stejně mladší generace tolik nezná."

Díky józe jsem radikálně změnila pohled na život

Ivana Jirešová nedávno oslavila pětačtyřicáté narozeniny, avšak díky pravidelnému cvičení jógy má tělo v kondici o generaci mladších dívek. Díky józe získala nejen pevné tělo, ale zejména radikálně změnila pohled na život.

"Díky józe jsem radikálně změnila pohled na život a velmi mi to pomáhá. Člověk se tak nějak dívá na vše s nadhledem, netrápí se nad věcmi, které za to nestojí, a udržuje mě v čistém stavu, že jsem stále jako na startu," uvedla pro eXtra.cz s tím, že se nyní s věcmi vyrovnává mnohem lépe než kdysi.

"Jóga má i skvělé dopady na tělo, udržuje všechny orgány a energii v rovnováze. Když mi třeba není dobře a cvičit se mi nechce, stejně se přemluvím, ty energie se mi dorovnají a dokážu své tělo vnímat mnohem lépe. O mysli ani nemluvím. Občas mě jako každého člověka přepadnou myšlenky, že něco nezvládnu, a nejsem vždy vyrovnaná, ale po tom cvičení si srovnám myšlenky a zjistím, že tam ta cesta vlastně je, a uvědomím si, co v životě chci, což si myslím, že je důležitý základ. Spousta lidí je nešťastných a nevědí proč. Vinu pak často svalují na ostatní, a přitom je to vše pouze věc jich samých," dodala.


Související články

Další články