Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ivana Jirešová překvapila a stala se černovláskou. Podívejte, jak jí to sluší!

Černá jí sluší!
Zdroj: Jindřich Kodíček Procter & Gamble
Všichni známe Ivanu Jirešovou jako křehkou blondýnku. Proč se rozhodla pro tak razantní změnu a má teď černou hřívu? Vysvětlila nám, že nejde o změnu trvalou. Ivana novými fotkami upozorňuje na to, jak vlasový styling dokáže ženu změnit a vyzývá k pomoci onkologicky nemocným pacientkám, které o své vlasy přišly.

Ivana se vzhledem ke své práci mění prakticky denně. Jednou je ve své roli za dámu s pečlivě upraveným drdolem, podruhé nosí obyčejný culík. „Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Nyní všichni jednoduše můžeme dopřát krásné vlasy i ženám, které o ně přišly.“

Ivana navíc sama prožila strach z vážné nemoci. „Když mi bylo 18, absolvovala jsem ambulantní zákrok a šla na operaci děložního čípku. Vše bylo nakonec v pořádku, ale jsem moc ráda, že nyní se můžu podílet na pomoci ženám, které procházejí náročnější léčbou,“ vzpomíná Ivana. Stala se proto patronkou projektu „Silná a krásná“, který má za cíl vyrábět paruky na míru z pravých vlasů pro onkologické pacientky a navrátit jim zpět ztracenou sílu a sebevědomí, které jim nemoc vzala. Do projektu se může zapojit každý, stačí do svého nákupního košíku v Globusu přidat produkty Pantene. Z každého zakoupeného produktu poputuje 10 Kč na výrobu paruk na míru.

Související články

Další články