Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ivana jako Gottova manažerka skončila dříve, než začala: A Gott to zdůvodnil krutopřísně! Bude týden o hladu?

Ivana Macháčková před lety ještě coby vilná zdravotní sestřička
z Opavy, co je od patnácti vášnivá kuřačka. Karel tehdy predátorku
hodně podcenil a dnes má, co chtěl, ale pro ty dvě krásné dcery to
utrpení snad stojí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
"Týraný" důchodce Karel Gott razantně ukončil jemu nepříjemnou fámu, že mu jeho manželka a ředitelka Ivana bude nově dělat manažerku.

Gottová (39), zpěvačka, herečka, muzikálová herečka a zpěvačka, moderátorka a majitelka Gotta (75), se zřejmě zásadně podílela na námi podrobně popsané čistce, kterou Karel v poslední době udělal mezi svými spolupracovníky, a mělo se za to, že to s manažerováním Gotta myslí vážně, ostatně už teď existuje v Karlově životě máloco, co by nemanažerovala.

I tak je všechno jinak, Ivana jen Karlovi pomáhá s maily (jeden důležitý mu záhadně od autora článku „nepřišel“ v prosinci 2014) a celkově s počítačem a Mistrovi začalo být hodně nepříjemné, že by měla být jeho predátorka považována za jeho skutečný management.

„Ivana mi pomáhá s počítačem, někdy s poštou, což neznamená, že to teď bude dělat ona. Nemá na to čas. Ráno veze děti do školy, pak je přiveze. Mezitím se připravuje na své úkoly, ona má ctižádost také něco dokázat, v čemž ji podporuju. Ráda mi pomůže, ale pak vznikají spekulace, že mi bude dělat manažerku. To nemůže. Ale pomáhá mi,“ vysvětlil Karel a asi trochu zbytečně osvětlil národu, že Ivana má ctižádost, to tady už tak nějak delší dobu cítíme všichni.

Související články

Další články