Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ivana Gottová zuří: Někdo se za ni vydával a neuvěřitelně sprostě zaútočil na Karla Gotta

Ivana Gottová zuří: Někdo se za ni vydával a neuvěřitelně sprostě zaútočil na Karla Gotta
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
útok
Ivana Gottová (44) se dozvěděla nemilou zprávu. Někdo se postaral o zrušení instagramového profilu jejího zesnulého manžela a zpěváka Karla Gotta (†80). Zdrcená vdova se tak rozhodla pro založení nového účtu a prosí fanoušky o sledování.

"V průběhu měsíce srpna byl zablokován oficiální instagramový účet Karel Gott. Dle zaslané zprávy z Instagramu se někdo musel vydávat za rodinného příslušníka, jenž tento profil nahlásil správě Instagramu s tím, že Karel Gott zemřel a chce, aby byl účet zablokován!" napsala Ivana Gottová (44) na sociálních sítích a obeznámila tak fanoušky s tím, že profil Karla Gotta byl nazván jako "zvěčnění instagramového účtu zesnulé osoby". To bohužel znamená, že k němu už správce profilu nemá žádný přístup a nikdy ho nedostane zpět.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Milí příznivci, v průběhu měsíce srpna byl zablokován oficiální instagramový účet Karel Gott. Dle zaslané zprávy z Instagramu, se někdo musel vydávat za rodinného příslušníka, jenž tento profil nahlásil správě Instagramu s tím, že Karel Gott zemřel a chce, aby byl účet zablokován! Takový profil pak Instagram nazve jako „Zvěčnění instagramového účtu zesnulé osoby“, což znamená, že se už správce tohoto profilu nikdy k účtu nedostane a zůstává navždy zmrazen. Nechápu pohnutky dotyčného, chtěla jsem účet používat pro vás, manželovy příznivce, abych vás informovala o všech aktivitách a zajímavostech spojených s jeho odkazem. Je to velká škoda, ale taková je bohužel doba! 😔 Dovolila jsem si tedy pro vás založit tento nový instagramový účet, kde se budete dozvídat vše aktuální spojené se jménem Karel Gott. Budeme za celou agenturu rádi, když jej budete sledovat a sdílet! #karelgottagency #karelgott #karelfilm #ohmygott

Příspěvek sdílený Karel Gott Agency (@karelgottagency),

"Nechápu pohnutky dotyčného, chtěla jsem účet používat pro vás, manželovy příznivce, abych vás informovala o všech aktivitách a zajímavostech spojených s jeho odkazem. Je to velká škoda, ale taková je bohužel doba!" rozlítostnila se Gottová.

Vdova po zesnulém zpěvákovi ale problém nenechala jen tak a všechny fanoušky informovala, že založila nový účet pod názvem karelgottagency, který bude sloužit ke sdílení aktuálních informací v souvislosti s Karlem Gottem. "Budeme za celou agenturu rádi, když jej budete sledovat a sdílet," ukončila Gottová, kterou vzápětí podpořila řada fanoušků. "Ivanko, Tvoje zpráva mě tak rozčílila! Další střípek do mozaiky. Ten, kdo tohle dělá, je naprostý chudák," napsala žena. Lidé se však shodnou na jednom. Karla Gotta sice je možné smazat ze sociálních sítích, nikdo ho ale nevymaže z jejich srdcí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy