Alice Kovácsová dlouhé roky mlčela o tom, že je přítelkyní Karla Gotta (78). Věděla o ní třeba Gottova dcera Dominika (44), která ji má hodně ráda. A věděla to také Ivanka, která ze silného vztahu svého manžela a svůdné ženy pochopitelně radost neměla. Alice dlouho mlčela, ale nyní už nemlčí.

"S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoci. Přátelství naplněné spoustou šťastných, veselých, inspirujících setkání i s našimi společnými přáteli a dětmi,“ uvedla Alice pro deník Blesk, který na silné pouto mezí ní a Gottem upozornil jako první.

Zdá se nepochopitelné, proč Alice mediálně vystoupila právě teď. Vždyť dlouhé roky o ní nikdo nevěděl. Podle jedné verze je tím pravým důvodem právě Gottova dcera Dominika. Jde o peníze a luxusní nemovitost na Bertramce. Karel Gott Bertramku převedl na svou manželku Ivanku. Dominika Gottová z otcovy vily nic neuvidí. Nese to velmi špatně a oporu hledala zřejmě také u paní Alice. U té nakonec zastání našla, ale nic to nemění na tom, že Bertramka spadne do klína paní Ivaně. Rýsuje se nám tady docela zajímavý čtyřúhelník. Alice a Dominika zbrojí proti Ivaně a opodál stojí Gott a pozoruje, co se z tohoto sporu ještě vyvine.