Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ivana Gottová si poprvé od smrti Karla Gotta vyrazila do společnosti: Překvapí vás, kam si vyšla

Ivana Gottová povolila své přítelkyni, herečce Michaele Kuklové zveřejnit snímky z vily na Bertramce.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
dojemný zážitek
Ivana Gottová (44) se po smrti manžela Karla Gotta (†80) vrací zpět do společnosti. Místo pomalého rozjezdu se rozhodla skočit do toho po hlavě a vyrazila rovnou na koncert Richarda Krajča (43). A dobře udělala. Odnesla si totiž nádherný zážitek a s láskou zavzpomínala na zesnulého Mistra.

"Díky, že jste mě vytáhli po více než roce z domova za kulturou, a rovnou na Konopiště, Ríšo a Karinko," napsala Ivana Gottová (44) na Instagramu zesnulého Karla Gotta. Ani před úmrtím svého manžela se Ivana neúčastnila žádných veřejných akcí a stýkala se pouze se svými nejbližšími. Od okolního světa byla naprosto odloučená.

V pátek 4. září se rozhodla svou samotu ukončit a vydala se na koncert Richarda Krajča (43) na Konopiště. Kulturní zážitek nadšeně sdílela na Instastories. Do VIP kotle dorazila s Richardovou manželkou Karin. "Děkuji ti za zážitek," rozplývala se Gottová dál.

Krajčo o Ivanině přítomnosti moc dobře věděl a zazpíval pro ni Gottovu poslední píseň Srdce nehasnou. Tu mu zpěvák složil a zesnulý Mistr ji nazpíval se svou dcerou Charlotte (14). "Zpíváš to krásně, Ríšo!" dodala vdova.

"Když jsme se viděli naposledy v červnu minulého roku, tak mě požádal, jestli by ta píseň, díky tomu, že bych ji občas zahrál, mohla žít i jinde než jen na tom youtubu, jak tomu říkal. Tak doufám, že bude spokojený a že to uslyší. Alespoň ji uslyšíte tak, jak vznikla u nás doma ve čtyři hodiny ráno, když mě to napadlo," uvedl Krajčo ještě před tím, než píseň začal zpívat.

Během Gottovy skladby se rozezpívali všichni přítomní, a dojatá Ivana má tak v srdci nádhernou vzpomínku na celý život.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy