Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová se vrátila do Česka: S dcerami se ukryla v pevnosti miliardáře

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Našla úkryt!
Ivana Gottová (43) už je zpátky v Česku, aby mohla připravit poslední rozloučení se zesnulým Karlem Gottem (†80). Vdova bezprostředně po zpěvákově smrti utekla do zahraničí, před tlakem chtěla ochránit především dcery Charlotte (13) a Nelly (11). Po návratu měly najít útočiště v ostře hlídaném sdíle krále českých kasín!

Ivana Gottová (43) v úterý i s dcerami Charlotte (13) a Nelly (11) odjela do zahraničí. Ve vile na pražské Bertramce nemohly zůstat, před domem vzniklo pietní místo, kam stále proudí desítky lidí denně. Vdova i s dívkami se prý do Česka už vrátila, v hlavním městě ale není.

Jak informoval web tn.cz, Gottová našla útočiště v rozlehlém sídle českého miliardáře a majitele mnoha kasín Leona Tsoukernika (45). Toho s Karlem Gottem (80) pojilo dlouholeté přátelství, sbírá totiž umění.

Jeho panství v západních Čechách je ostře střežené, pozemek hlídá ozbrojená ochranka a v případě nutnosti je ke startu připravena i helikoptéra. O Ivanu, Charlotte a Nelly je tak dobře postaráno.

Gottová připravuje poslední rozloučení se zesnulým zpěvákem. V pátek 11. října se budou fanoušci s Mistrem moci rozloučit na Žofíně. Očekává se, že přijde až 100 tisíc lidí. O den později pak proběhne mše v katedrále sv. Víta pro pozvané.

Mohlo by vás zajímat

Další články