Karel Gott včera oslavil své 75. narozeniny, kterým předcházela velkolepá víkendová oslava se spoustou přátel ze šoubyznysu, za jejíž organizací stála Ivana Gottová (38). Party se povedla, hosté i Mistr byli spokojení, to ale Ivaně nestačilo a pro svého chotě si přichystala ještě další překvápko v podobě narozeninového videa, které dokonce sama nahrála na YouTube.

Jakoby nestačilo, že má veřejnost neustále výtky k tomu, jak Gottová moderuje VIP zprávy (samozřejmě jsou to zlé drbny, které závidí a samy by chtěly okupovat vilu na Bertramce), teď se ještě rozhodla zpívat. Nebyl by to úplně první pokus o vyluzování tónů, připomínající zpěv kapitána Hvězdné pěchoty v SuperStar, ale tentokrát se do toho žena Slavíka opřela natolik, že se při jeho tvorbě podle bertramské seismologické observatoře hnuly i zemské desky.

Ivanka, kterou některé kolegyně přezdívají Ledová královna, se ve videu dokonce pokusila i o vtip, když ze sebe udělala služku, která Mistrovi pečuje o jeho ceny, a dokonce šůruje dřevěné schody, což se samozřejmě nikdy nestalo a nestane, ale hlavně, opět se ukázalo, že by Gottová měla dělat všechno, jen ne pokusy o fóry.

Video vznikalo za pomoci Michala Davida (54), který musel Gottové píseň Stále mlád předělat tzv. do pusy a ještě určitě studiově upravit do alespoň trochu poslouchatelné­ho stavu.