Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nesoudná Gottová se převlékla za služku a natočila božskému Karlovi nejtrapnější narozeninové video všech dob!

Karel Gott včera oslavil své 75. narozeniny, kterým předcházela velkolepá víkendová oslava se spoustou přátel ze šoubyznysu, za jejíž organizací stála Ivana Gottová (38). Party se povedla, hosté i Mistr byli spokojení, to ale Ivaně nestačilo a pro svého chotě si přichystala ještě další překvápko v podobě narozeninového videa, které dokonce sama nahrála na YouTube.

Jakoby nestačilo, že má veřejnost neustále výtky k tomu, jak Gottová moderuje VIP zprávy (samozřejmě jsou to zlé drbny, které závidí a samy by chtěly okupovat vilu na Bertramce), teď se ještě rozhodla zpívat. Nebyl by to úplně první pokus o vyluzování tónů, připomínající zpěv kapitána Hvězdné pěchoty v SuperStar, ale tentokrát se do toho žena Slavíka opřela natolik, že se při jeho tvorbě podle bertramské seismologické observatoře hnuly i zemské desky.

Ivanka, kterou některé kolegyně přezdívají Ledová královna, se ve videu dokonce pokusila i o vtip, když ze sebe udělala služku, která Mistrovi pečuje o jeho ceny, a dokonce šůruje dřevěné schody, což se samozřejmě nikdy nestalo a nestane, ale hlavně, opět se ukázalo, že by Gottová měla dělat všechno, jen ne pokusy o fóry.

Video vznikalo za pomoci Michala Davida (54), který musel Gottové píseň Stále mlád předělat tzv. do pusy a ještě určitě studiově upravit do alespoň trochu poslouchatelné­ho stavu.

Související články

Další články