Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ivana Gottová se přestala schovávat: Pět měsíců od loučení s Karlem zase na pohřbu

Ivana Gottová se přestala schovávat: Pět měsíců od loučení s Karlem zase na pohřbu
Zdroj: CNC / CNC / Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
fotky
Ivana Gottová (44) ještě nepřestala truchlit na zesnulého manžela a už musela na další pohřeb. od loňského posledního sbohem Karlu Gottovi (†80) je to poprvé, co se vdova objevila na veřejnosti. Dcerky Charlotte (13) a Nelly (11) zůstaly doma, Ivanu doprovodila maminka Blanka Krejčí (68).

Ivana Gottová na několik desítek minut opustila Bertramku, aby se mohla naposledy rozloučit s Evou Pilarovou. Na její středeční pohřeb vdova po Mistrovi přišla v tmavých brýlích a roušce.

Smuteční obřad se odehrál v Domově sv. Karla Boromejského v pražských Řepích. Právě tam Pilarová v sobotu vydechla naposledy.

Kvůli pandemii koronaviru a přísným opatřením nesměla na loučení s legendou veřejnost. Poslední sbohem tak mohli dát jen příbuzní a blízcí přátelé. Kromě Gottové přišla třeba partnerka zesnulého Dana Nekonečného (†52).

Ivanu doprovodila maminka Blanka Krejčí, ale dcery Charlotte a Nelly zůstaly doma. Je pochopitelné, že je Gottová necelého půl roku po tatínkově pohřbu nechce vystavovat dalšímu tlaku.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy