Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová se poprvé od smrti Karla raduje: Do života se jí vrací milovaný člen rodiny

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
návrat
Není pochyb o tom, že Ivana Gottová (43) aktuálně prožívá nejsmutnější období svého života. Od smrti jejího manžela a národem milovaného zpěváka Karla Gotta (†80) uběhly už dva měsíce a ona se společně s dcerami se ztrátou stále vypořádává. Nyní to ale vypadá, že přišel první důvod k radosti - do rodiny se vrací milovaný člen.

Poslední týdny Karla Gotta byly těžké, zatímco on se společně s rodinou připravoval na svůj odchod, který vzhledem k ukončení léčby očekával, lidé neměli tušení, že zanedlouho ztratí legendu. Ivana Gottová neměla čas ani pomyšlení na to, aby se během obstarávání potřebných záležitostí starala o fenku zlatého retrívra Stellu. Ta byla dočasně svěřena cvičitelce Zuzaně Daušové.

Milovaná fenka

Je všeobecně známo, že Stella byla Gottovým miláčkem a zpěvák ji rád všemožně rozmazloval, s výcvikem to však bylo o něco horší a fenka neposlouchala. Podle informací serveru Casprezeny.sk ji proto Daušová nejen obstarávala, ale připravovala i na soutěž v poslušnosti, kde nakonec získala druhé místo.

Dva měsíce po smrti Karla Gotta se ženy jeho života zřejmě už dostaly z nejhoršího. Možná na to mají vliv i přicházející Vánoce, ale fenka Stella se vrátila domů a web informuje i o tom, že se společně s Ivanou, Charlotte Ellou a Nelly Sofií vypravila na výlet na chalupu v Doubici, která byla jedním z nejoblíbenějších míst jejího zesnulého páníčka.

Související články

Další články