Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Byli na nože, teď Ivana Gottová překvapila: Na pohřeb pozvala Milana Drobného

Ivana Gottová pozvala Milana Drobného s manželkou.
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
smír
Karel Gott (†80) se s Milanem Drobným (74) znali desítky let. Ještě když byli zcela neznámí a po nocích zpívali v kavárně Vltava, se mezi nimi začalo tvořit pouto, které se skoro zpřetrhalo v posledních letech Gottova života. S Drobným měl Zlatý slavík vztahy na bodu mrazu a už to vypadalo, že se do smrti neusmíří. Nyní je ale všechno jinak. Milan Drobný a jeho žena Dana jsou pozváni od Ivany Gottové (43) na sobotní zádušní mši.

Byli dlouholetými kamarády. Milan Drobný mohl být Karlovi Gottovi vděčný za to, že se za něho v začátcích své kariéry přimluvil u Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. Když totiž dostal Gott nabídku na angažmá v Divadle Semafor, za podmínku si kladl, že musí přijmout i kamaráda Milana.

Takový velký skutek se nezapomíná. Proto také mnohé překvapilo, že Drobný začal na svého dlouholetého kamaráda před pár lety házet špínu. Osočoval Ivanu Gottovou z toho, že Mistra bije a zakazuje mu styk s jeho kamarády. Tento spor se vyhrotil až do momentu, kdy Gottova mluvčí Aneta Stolzová prohlásila, že se chce Karlovi z jeho chování zvracet.

Málokdo by tedy čekal, že právě Milan Drobný dostane pozvánku na sobotní zádušní mši, která proběhne v katedrále sv. Víta. „Ano, pozvání máme. Určitě půjdeme,“ sdělila webu Expres.cz Drobného žena Dana.

Ivana Gottová (43), která jména pozvaných osobně vybírala, zdá se, slovní přestřelky z minulosti hodila za hlavu a zachovala se tak, jak by si Karel Gott jistě přál. Kamarád, kterého znal přes šedesát let, na jeho pohřbu nemůže chybět.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy