Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová potěšila Mistrovy fanoušky: Prozradila, kdy bude v prodeji jeho autobiografie

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
sdělení
Vdova po Karlu Gottovi Ivana potěšila všechny Mistrovy fanoušky příjemnou zprávou. Po tom, co zveřejnila dva termíny vzpomínkových koncertů, které se budou konat v prosinci, teď upřesnila i dobu, kdy vyjde Gottova autobiografie. Knize se věnoval v posledních letech svého života a k radosti fanoušků ji prý na sklonku života stihl dopsat.

Kniha, na kterou jsou snad všichni fanoušci ohromně zvědaví, vyjde podle Ivany Gottové (44) na podzim. Tedy přibližně rok od doby, kdy Mistr podlehl akutní leukemii. Ivana Gottová dala Karlovým fanouškům vědět skrze sociální síť Instagram.

Nadšení fanoušci

"Milí Karlovi příznivci, množí se dotazy, kdy vyjde manželova avizovaná autobiografie. Kniha byla dopsána manželem již na sklonku jeho života. Aktuálně pracujeme na její vizuální podobě, což je v kompetenci agentury Karel Gott Agency. Předpokládáme, že by manželova autobiografie měla vyjít letos na podzim," sdělila Ivana.

Příspěvek získal během pár hodin téměř 37 tisíc lajků a fanoušci neskrývali nadšení. "Už se moc těšíme," píší nejčastěji fanoušci. "Těším se na knihu, snad ji pak seženu. Kája moc chybí," napsala pod příspěvek fanynka Ludmila.

Pocta Karlu Gottovi

Kromě knihy se mohou lidé těšit na již zmíněný vzpomínkový koncert. Původně se mělo jednat o jeden večer, pro velký zájem se ale Ivana ve spolupráci s agenturou rozhodla uspořádat Poctu Karlu Gottovi i druhý den. Koncerty v O2 areně připadají na 15. a 16. prosince. Lístky na ně byly vyprodané během několika desítek minut.

Očekává se, že stejný zájem bude i o Gottovu autobiografii. Kniha o jeho životě, kterou Mistr sám napsal, půjde jistě na dračku.

Související články

Další články