Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová poslala Zemanovi děkovný dopis: Co prezidentovi vzkázala?

Ivana se chce plně věnovat zejména svým dcerám.
Zdroj: Lenka Hatašová/Karel Gott Agency
+ Dalších 7 fotografií
ivana gottová

Ivana Gottová (43) nyní prožívá jedny z nejtěžších chvil v životě. Odchod milované osoby je vždy bolestivý. Nyní jí dávají sílu dcery Charlotte (13) a Nelly (11). Ivana Gottová nyní poslala dopis prezidentu Miloši Zemanovi (75), ve kterém mu poděkovala za rozloučení s Karlem Gottem (†80) .

„Dovolte mi proto tímto vyjádřit Vám mé osobní poděkování. Rovněž tak mé poděkování směřuje vůči všem z okruhu Kanceláře prezidenta republiky a všech jejích součástí, kteří se na náročné realizaci podíleli – nelze je na tomto místě uvést všechny a nejde rozhodně jen o vedoucí pracovníky, přesto bych ráda výslovně zmínila alespoň pana Vladimíra Kruliše, ředitele Odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky, a v neposlední řadě též pana Jana Nováka, ředitele Sekce administrativní Kanceláře prezidenta republiky,“ píše se v dopise, který zveřejnil prezidentův tiskový mluvčí na sociálních sítích.

Karel Gott měl skutečně velkolepý pohřeb se všemi náležitými poctami. Pro Ivanu Gottvou (43) to není vůbec jednoduché období, ale snaží se ho zvládnout. Velkou oporou jsou jí dcery Charlotte a Nelly.

V poslední době se hodně spekulovalo o prodeji Bertramky. „Je to absolutní nesmysl, paní Gottová dům neprodává a prodávat nebude,“ řekla eXtra.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

V minulosti se mluvilo i o tom, že by na Bertramce mohlo vzniknout muzeum Karla Gotta. Dům by se tak stal putovním místem všech fanoušků, kteří už měsíc truchlí.

Související články

Další články