Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová poprvé promluvila o Gottově zdravotním stavu! Jak to s ním vypadá?

Karel Gott je hospitalizován.
Zdroj: profimedia.cz
Karel Gott (76) je nejvýznamnější český zpěvák populární hudby posledních padesáti let. Uznávaného umělce, jenž si vysloužil přezdívku Božský Kája, postihla v úterý velká srdeční slabost. Fanoušci všech věkových kategorií se bojí o jeho život a zaplavili sociální sítě vzkazy. Co o Gottově stavu říká jeho Ivanka?

V úterý se Českému slavíkovi Karlu Gottovi po dlouhodobých problémech se srdcem hodně přitížilo. Byl ihned převezen k našemu nejlepšímu kardiochirurgovi Janu Pirkovi, který se rozhodl pro opravdu rychlou operaci.

Manželka Ivana, která byla po celou dobu v IKEMu, kam byl Gott převezen, nechtěla zdravotní stav zpěváka komentovat, dokud nebude jeho stav stabilizovaný. Dobrá zpráva přišla před několika minutami.

„Milí Karlovi příznivci, manžel včera v poledne podstoupil operaci, jeho stav je stabilizovaný a pooperační průběh je bez komplikací. Všechny vás moc zdraví a děkuje za krásné a povzbuzující vzkazy,“ napsala na oficiální profil Karla Gotta jeho manželka.

Karel Gott zrušil všechny své koncerty a další program do té doby, než se zase zcela uzdraví. Že léčba a rekonvalescence budou probíhat dobře, v to věří celý národ. Božský Kája, jak se mu přezdívá, se z toho snad brzy dostane a opět bude rozdávat svým zpěvem radost.

Související články

Další články