Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ivana Gottová oznámila datum premiéry filmu Karel. Záleží, co na to koronavirus

Ivana Gottová oznámila datum premiéry filmu Karel. Záleží, co na to koronavirus
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Karel Gott
Vypadá to, že se fanoušci Karla Gotta přeci jen brzo dočkají. Vdova po slavném pěvci Ivana totiž na Facebooku s potěšením oznámila datum premiéry dlouho očekávaného snímku. Ten by mohl přijít do kin už na jaře. Záleží ale na tom, zda budou kina vůbec otevřená...

Kina v současné době trpí. Kvůli koronaviru totiž musí být dlouhodobě zavřená a filmová studia neustále odsouvají premiéry svých filmů. A to jak ta hollywoodská, tak i česká. Filmoví nadšenci tudíž musí vyčkávat na lepší časy.

Nejinak tomu je i u fanoušků Karla Gotta, kteří netrpělivě čekají na biografický snímek Karel. Nebýt celosvětové pandemie covidu, nejspíš by už film dávno plnil jeden český kinosál za druhým. Osud tomu ale chtěl jinak a premiéra se musela odložit.

Předčasný dárek pod stromeček

Nyní je už ale jasné, že se ji Češi přeci jen dočkají, a to už dokonce na jaře. "Vážení a milí, drobných radostí není v tomto předvánočním čase nikdy dost. A já snad pro vás jednu drobnou radost mám. Pokud nám budou okolnosti přát, předpokládaný termín premiéry filmu Karel je 13. května 2021," svěřila se Ivana Gottová (44) na facebookovém profilu svého zesnulého muže.

Fanoušci Karla Gotta tak dostali menší předčasný vánoční dárek v podobě termínu tolik očekávaného filmu. Teď už jen zbývá, aby se koronavirová situace opravdu zlepšila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy