Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová nadělila fanouškům krásný dárek: Takhle Mistr trénoval svou poslední píseň

Zdroj: Bontonfilm
+ Dalších 10 fotografií
Karel Gott
Připomenout si jen tak nejslavnějšího zpěváka Česka není na škodu. Vdova Ivana Gottová (44) sdílela na sociálních sítích video, kde Mistr Karel Gott (†80) zazpíval kousek z písně Vánoční, na kterou v té době ještě nacvičoval. Gottová tím potěšila fanoušky, kteří si opět připomněli, jaký velikán to byl.

„Jsou Vánoce, jsou Vááánoce, jsou Váááánoce,“ zpíval Karel Gott svou část v písni s Richardem Krajčem, která nese název Vánoční. Natočila se sice před pár lety, ven šla však teprve na začátku letošního listopadu. Mistr je znám tím, že si vždy přes vystoupením procvičoval hlas. Stejně tomu bylo i s Krajčem.

Ivana Gottová, vdova po Mistrovi, se teď rozhodla zveřejnit krátké video, aby si lidé mohli připomenout krásný hlas nejslavnějšího českého zpěváka, který minulý rok zemřel. „Takhle se to musí zpívat… Vám všem pro radost a potěšení. Přeji krásný adventní čas,“ napsala k videu. Potěšila tím stovky lidí. A všichni byli velmi dojatí.

„Každý rok, když peču cukroví, poslouchám koledy od Karla, letos zrovna tak. Už si nedovedu představit Vánoce bez našeho milovaného Karla Gotta, ale velmi mi chybí,“ napsala fanynka. „Díky, Mistře, velké díky za všechny krásné písně, za všechna vaše slova, v nichž nechyběla láska a víra v to, že život je krásný a stojí za to ho naplno prožít,“ dojala se další paní.

Související články

Další články