Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Ivana Gottová dojala fanoušky archivní fotkou: Karlova poslední dovolená

Karel Gott na své poslední cestě.
Zdroj: Se souhlasem Ivany Gottové
+ Dalších 6 fotografií
vzpomínka

Legendární zpěvák Karel Gott by právě dnes oslavil své 83. narozeniny. Na Mistra, který zemřel 1. října 2019 na leukémii, vzpomínají jeho fanoušci i nejbližší. Ivana Gottová zavzpomínala na sociálních sítích na svého muže dojemnou fotografií, která byla pořízena nedlouho před jeho smrtí. Karel na ní letí na svoji vůbec poslední dovolenou v životě.

Krásnou vzpomínku na svého muže sdílela na Facebooku Ivana Gottová. Hudební mistr, který zemřel 1. října 2019, by se právě dnes dožil 83 let. Prohrál však svůj boj se zákeřnou leukémií. Ještě předtím však Karel Gott stihl odjet na svoji poslední dovolenou. A právě z této cesty sdílela Ivana dojemnou fotografii.

Od rána by přijímal gratulace

"Milí Karlovi příznivci, řada z Vás má dnešní datum spojené pevně s Kájou. Dneska by měl 83. narozeniny a od rána by přijímal gratulace od svých přátel a fanoušků… Dojímá mě, že zástup těch, kteří na Karla vzpomínají, je stále tak dlouhý. Zkrátka, že je stále ve vašich srdcích a že na něj pořád myslíte. A tak mě napadlo poslat vám tuhle fotku, kde Karel připíjí i na vaše zdraví. Je to snímek z roku 2019, z cesty na naši poslední společnou dovolenou na Sardinii. Přeji i vám spoustu krásných cest. Užijte si nádherné léto a opatrujte se. Ať se vám dobře daří! Vaše Ivana," napsala Ivana k archivnímu snímku.

Na Karla Gotta zavzpomínali nedávno herečtí kolegové i rodina na velkolepém koncertu na jeho počest v pražské O2 areně, kde byla i redakce eXtra.cz. V ní se konaly hned dva koncerty, při kterých se na pódiu vystřídalo na 40 umělců. Událost byla dle Ivany Gottové jedno z posledních přání Českého slavíka.

Související články

Další články