Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ivana Chýlková ve StarDance: Pochopila jsem, že budu v kategorii Trávníček. Snad neskončím stejně, doufá

+ Další 4 fotografie

Mezi hvězdy nového ročníku taneční soutěže StarDance se řadí i herečka Ivana Chýlková, která však původně o účast neměla zájem. Jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, první nabídku odmítla. Připadala si totiž, že už na to nemá věk. Co ji nakonec zlomilo? 

Nejdřív řekla NE!

Slavná herečka Ivana Chýlková je jedním z velkých překvapení letošního 12. ročníku oblíbené taneční soutěže StarDance, kterou budou moci diváci České televize sledovat od 14. října. Když českou divadelní a filmovou hvězdu produkce oslovila, měla na svou účast zcela jasný názor.

"Je to úplně poprvé, co jsem dostala nabídku zúčastnit se StarDance, a měla jsem na to zcela jasnou odpověď. Řekla jsem, že ne," prozradila pro eXtra.cz Chýlková. "Řekla jsem jim, že mi měli volat před deseti nebo patnácti lety, že teď už je to pozdě a já jsem v jiný věkový kategorii," dodala.

Kategorie Trávníček

Přesto ale nakonec i neoblomná Ivana Chýlková podlehla naléhání a na jednu z životních výzev nakonec kývla. "Za 14 dní mi paní dramaturgyně opět zavolala, to jsem už měla po všech nalejvárnách doma, že se musím zúčastnit, tak jsem nakonec řekla, že jo. Pochopila jsem, že jdu do StarDance za kategorii Trávníček, takže doufám, že vydržím víc než jedno kolo," uvedla herečka se smíchem, a tak trochu si rýpla do svého hereckého kolegy Pavla Trávníčka.

Ivana, která v letošním roce oslaví šedesáté narozeniny, změří ve StarDance na tanečním parketu své síly s řadou mnohem mladších kolegů, přesto by jí její věk hádal jen málokdo. "Myslím, že je úplně jedno, kolik vám je let. S tím spokojenost sama se sebou nesouvisí. Vždy říkám, že člověk nesmí „pustit pohlaví“," uvedla před časem v rozhovoru pro web zeny.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy