Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Oslavenkyně Chýlková a její slavná vztahová rošáda. S Krausovou si vyměnila partnery

Ivana vyměnila Karla Rodena za Jana Krause.
Zdroj: Herminapress/koláž
+ Dalších 19 fotografií
jubileum

Ivaně Chýlkové by její věk tipoval málokdo. Nyní slaví životní jubileum – 60. narozeniny. Jak zachytili fotografové eXtra.cz na tiskové konferenci StarDance, vypadá to, jako by zázračně mládla, a s přehledem strčí do kapsy své mladší kolegyně. Životní partnerka Jana Krause je ve formě a září.

Oblíbená česká herečka Ivana Chýlková slaví 60. narozeniny. Její vizáž však napovídá zcela jinému číslu. To se potvrdilo i na tiskové konferenci StarDance, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Tam v elegantních modrých šatech všem vyrazila dech a pomalu to vypadá, jako by objevila elixír mládí.

Tréninky plné dřiny jí očividně svědčí. Svému tanečnímu umu však samotná Ivana příliš nevěří. "To ani ještě nebyl žádný tanec, poprvé jsme dělali jen nějaké kroky a já jsem se kinklala jako Eiffelovka ve větru," zažertovala pro eXtra.cz o svých tanečních schopnostech. Ačkoli se herečka na vysoké škole učila společenským tancům, v paměti jí prý nic nezůstalo.

Chýlková vyměnila Rodena za Krause

Chýlková se stala životní partnerkou moderátora Jana Krause, avšak láska na první pohled to nebyla. Poznali se na natáčení filmu Trio v roce 1994. Krause sympatická blondýnka okamžitě uhranula a on začal dobývat její srdce. „Když jsem ho viděla poprvé, byl to takovej malej skrček s velkým zadkem,“ zavzpomínala v rozhovoru pro Primu. Ivana statečně odolávala, v té době navíc žila s Karlem Rodenem. I Kraus byl v té době v páru s Janou Krausovou.

Nakonec se ale přece jen dali dohromady a museli to oznámit svým drahým polovičkám. Jejich zhrzení a podvedení partneři se však se "zradou" vyrovnali po svém a dali to dohromady spolu. Slavná výměna partnerů přinesla své ovoce a dvojice spolu žijí dodnes.

Čtyři roky poté, co se stali oficiálně partnery, se jim narodil syn Jáchym. I po takových letech působí jejich vztah idylicky, a když se objeví ve společnosti, září štěstím. Rozumějí si, mají stejný humor a podobný pohled na život. S odstupem času vyšlo najevo, že v roce 2009 měli dokonce utajovanou svatbu. Ivana se tak oficiálně stala součástí velké rodiny Krausových.

S Krausem si zahrála manželský pár i ve filmech

Herečka Ivana Chýlková má na svém kontě více než stovku televizních a filmových rolí. Na začátku své herecké kariéry zazářila ve filmu Čas sluhů. Od té doby jde z role do role a je na roztrhání. I ve filmech se objevila se svým partnerem – roli rodičů si střihli v úspěšném filmu Gympl a v jeho pokračování Vejška, kde nakonec Kraus Chýlkovou opustil kvůli jeho pobláznění do Evy Josefíkové.

Chýlková se objevila i v řadě seriálů. Nevyhnul se jí divácky oblíbený počin Život na zámku, mnohé také pobavil seriál Hop nebo trop, kde našla lásku u Romana Zacha. V současné době ji můžeme vídat na televizních obrazovkách České televize, kde vystupuje jako vášnivá chatařka v seriálu Osada.

Související články

Další články