Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ivana Chýlková (56) je v neskutečné formě: V novém filmu Chlap na střídačku předvedla pevné tělo

Zdroj: csfd.cz
+ Další fotografie
hot
Ivana Chýlková si zahrála jednu z hlavních rolí v komedii Chlap na střídačku. Ve svých šestapadesáti letech předvedla naprosto neskutečnou postavu. Zatímco o polovinu mladší kolegyně se odmítají před kamerou svlékat, Ivana Chýlková s tím nemá žádný problém. Navíc všem jasně ukázala, že i čtyři roky před šedesátkou může mít žena postavu jako lusk.

Ivana Chýlková patří mezi nejoblíbenější české herečky a v nejbližší době ji lidé mohou vidět v komedii Chlap na střídačku. Ivana ve filmu hraje patnáct let šťastně vdanou ženu Zuzanu, která jednoho dne zjistí, že ji její filmový manžel Jiří Langmajer podvádí s jinou ženou.

Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí hodně zvláštní návrh. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Ivana Chýlková si ve filmu střihne několik scén jenom ve spodním prádle.

V šestapadesáti letech je herečka skutečně ve své nejlepší formě. Její postavu by jí mohly závidět o polovinu mladší kolegyně, které se stydí svlékat před kamerou. Ivana Chýlková takové starosti nemá, protože lechtivé natáčení si se svojí postavou může stále dovolit.

Související články

Další články