Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ivana bouchla do stolu: Na hrob Karla Gotta nenoste dopisy a naučte se zapalovat svíčky

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
přání vdovy
Ivana (43) má trápení s manželovým hrobem. Památku Karla Gotta (†80) totiž stále přicházejí uctít desítky lidí denně. Před náhrobním kamenem je často nepořádek, několikrát tam dokonce hořelo. Vdovu zájem fanoušků těší, prosí je ale o jediné: Buďte opatrní, ať se vyhneme dalšímu požáru!

„Paní Gottová si váží a děkuje veřejnosti, která chodí na hřbitov vzpomínat na Karla Gotta,“ řekla eXtra.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová. Ivana by zároveň byla ráda, kdyby si všichni návštěvníci hrobu jejího manžela sáhli do svědomí a chovali se tam ohleduplně.

Poslední požár totiž odnesla kromě trávníku i túje. Podle Gottové by bylo dobré, kdyby se to už neopakovalo. „Pevně věří, že lidé budou zapalovat svíčky ohleduplně a pouze v bezpečných obalech tak, aby neohrozily prostranství hrobu a nezačalo opět hořet,“ pokračuje mluvčí.

K hrobu nedávno položil fanoušek, zřejmě velmi mladý, dojemný dopis. I to je podle Ivany špatně. „Stejně tak prosíme veřejnost, aby u hrobu nenechávala předměty či dopisy, které by mohly začít od svíček hořet a došlo by opět ke zničení trávy či dalších keřů a stromků,“ uzavřela Stolzová.

Nezbývá než doufat, že lidé budou pokyny Ivany Gottové dodržovat.

Související články

Další články