Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Ivana Andrlová bojuje s koronavirem. Lékaři ji chtějí poslat do nemocnice

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Koronavirus
Další známá celebrita se nakazila koronavirem. Tentokrát se mu nevyhnula ani Ivana Andrlová (59), která bojuje s vysokými horečkami už třetí den v řadě. Doktoři dokonce zvažují hospitalizaci, protože nemoc pořád neustupuje a může ji ohrozit na životě.

Když se Ivana Andrlová v pátek vrátila z divadelního zájezdu na Moravu, cítila se dobře a nic nenasvědčovalo, že by mohla mít zákeřnou nemoc. To se ale během jediného dne změnilo. Andrlovou náhle schvátila vysoká horečka.

"Okamžitě dostala horečky, nemůže skoro dýchat. Vypadá to, že budeme muset asi do nemocnice, ale to ještě není jisté," řekl deníku Blesku člověk blízký herečce. Horečka se totiž Andrlové drží celý víkend a silné příznaky koronaviru stále nechtějí polevit. Hereččino okolí tak má o Andrlovou pochopitelně strach a doktoři údajně zvažují hospitalizaci.

Divadlo je v problémech

Nákaza ovlivnila i divadelní soubor, jehož je Andrlová členkou. "Půlka souboru je v karanténě, protože paní Andrlová je pozitivní," potvrdila Blesku Olga Želenská (59), principálka Divadelní společnosti Háta. Po jarních problémech, kdy muselo být divadlo zavřené, je situace opět kritická.

"Celý březen jsem přehazovala pětašedesát představení, a teď se mi chce doslova umřít! Sedím tady od rána a nevím, co mám dělat... Jsem zoufalá, je to strašný pocit a ta situace je šílená." postěžovala si Želenská, která nyní musí řešit existenční problémy divadla.

Související články

Další články