Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Iva z Výměny manželek už není náctiletá, její Marian (48) chystá honosnou oslavu

Zdroj: Facebook
+ Dalších 18 fotografií
narozeniny
Po osmnáctinách přišel v životě Ivy (20) z legendární Výměny manželek další velký zlom. Jsou to právě dvacetiny, o nichž se říká, že jsou přelomem mezi dospíváním a dospělostí. Maminka dvou holčiček eXtra.cz svěřila, že se těší na velkolepou oslavu. Oddechnout si bude moct i její starší muž Marian (48), na kterého teď možná přestanou zlí jazykové útočit.

Narozeniny sice měla už před týdnem, na oslavu si ale Iva bude muset ještě počkat. Marian chce milované mamince svých dvou dcer vystrojit honosnou oslavu. Dvojice z nezapomenutelné Výměny manželek si v poslední době žije jako v bavlnce!

Potvrdila nám to i samotná Iva, která od vysílání reality show ušla obdivuhodný kus cesty. „Daří se nám s manželem i dětmi výborně. Dvacetiny jsem sice měla před týdnem, ale oslava teprve bude. A chci to mít velké,“ svěřila eXtra.cz Iva, která se tak definitivně vymanila ze škatulky náctiletých dívek.

Její muž proto doufá, že už mu přestanou lidé na ulici nadávat do pedofilů.

Marian se s útoky na svou osobu potýká už dva a půl roku. Často je to zničující, ale hlava semilské rodiny se nevzdává a urážky občas odráží. „Nevšiml jsem si, že bych někde vyhledával děti a že bych měl na to čas,“ soptil dvojnásobný otec před nedávnem.

Ivě přejeme k dvacetinám všechno nejlepší a ať se oslava vydaří. Třeba bude i ohňostroj!

Související články

Další články